Jdi na obsah Jdi na menu
 


CAFIB výstava ONCEIRO

ObrazekTrias i Baghira schváleni CAFIB od Americo Cardoso das Santos Jr. Baghira  i přes svojí horší typičnost hlavy a  díky svému temperamentu schválena.Trias nejlepší pes.NEJLEPŠI TEMPERAMENT a druhá nejlepší hlava výstavy.

 

Tento víkend jsme se poprvé a možná ne naposledy účastnily výstavy spec.klubu Onceiro.Jely jsme tam s obavou jak nás nováčky přijmou.(A vše bylo v pohodě) Výstava se konala v kempu Apollo v Lednici.

Výstava byla rozdělena na 2 části sobota-schvalování nových jedinců fenotyp a TT a NS.Trias ve třídě mladých  velmi dobrý fenotyp a výborný temperament(známka výborná se v Brazilii nezadává)Baghira dostatečný temperament s nepříliš typickou hlavou a dostatečným temperamentem.Test temperamentu se skládá ze 2 částí -úvaz u stromu bez pána -testujese vrozená nedůvěřivost-ojireza.poté útok s figurantem.

Hodnotí se ůplně vše,jestli pes ůtočí a jak.Při fenotypu je vše jak výstavě Fci .Noví schválení jedinci mohou do nedělní výstavy.Nahlášeno bylo okolo 50 psů.Trias nej.pes je to jako o Cacib to samé je u fen a nejlepší 2 jdou o BOB.U nás Trias a Bela ze Skalního Kraje.Trias se ještě ůčastnil o nej.hlavu,skončil druhý.A o nejlepší temperament byl vybraný spolu s dalšími 6-ti psy.Proti psovi šli 2 figuranti ,střílelo se a pes musel jít proti figurantovi který zrovna útočil.Na této výstavě se nám líbilo bylo to zase něco jiného ,večer se sedělo a debatovalo a popíjelo dobré vínko.Prostě skvěle strávený víkend.