Jdi na obsah Jdi na menu
 


Duo CACIB Brno 6.--7.2

ObrazekObrazekO víkendu  6-7 února jsme se zůčastnily výstavy  MVP DUO CACIB Brno.Nahlásili jsme Baghirku do třídy šampionu a Dobyho(Triase) do dorostu ,obě  dvě třídy byli nejvíce zastoupeny ,(po 3 ).V sobotu posuzoval  J.Matyáš  ,Doby nastupoval poprvé na tak velké výstavě i přes naše obavy z jeho velkého sebevědomí se choval vzorně a získal známku VN 2.Baghira získala se skvělým posudkem V1,CAC,CACIB,BOB-vítěz plemene.

Dvoudenní výstavy se zůčastnila také fenka z našeho chovu Akira Z Labské manž.Valachových ,reprezentovala nás po oba dva dny výborně  6.-7. VN 1.ObrazekObrazekObrazek V neděli nás přijel povzbudit i bratr Akiry Anthony Z Labské

V neděli 7.2   se obsazení našich tříd nezměnilo.Doby si zopakoval stejný výsledek VN 2. Baghira V1,CAC,CACIB,BOB-vítěz plemene.Povzbuzeni úspěchem jsme se rozhodli zůčastnit finálové soutěže o nejlepšího jedince  FCI sk.2 posuzoval CH.Habig.K našemu velkému překvapení byla Baghira vybrána mezi nejlepšich 10,po jednom kole v běhu jsme se probojovali do nejlepší pětice,kde jsme  obsadili skvělé pro Brazilskou Filu  nečekané 4 místo z celé Fci sk.2.

Vítězem Fci sk.2 se stala Tosa Inu Abenji Big Luck chovatelky G.Pavlíčkové. Všem vystavovatelům gratulujeme